Fondo partneriai

Didelį dėmesį skiriame fondo partnerių paieškai ir formavimui. Mums svarbu turėti pačius rimčiausius, patikimiausius ir atsakingiausius partnerius, kurių kompetencija apimtų fondo veiklai aktualias sritis, veikimo kryptis, galimybes bei verslo sektorius. Be galo vertiname turimus fondo partnerius, jų patirtį bei prisidėjimą prie „Baltgrpoup Venture Capital“ kompanijos veiklos. Šiuo metų mūsų partneriai yra:

UAB „AIF.LT“

Tai kompleksinio projektavimo, inžinerinių sprendimų ir inžinerinių technologijų taikymo bei projektų valdymo įmonė savo veiklą pradėjusi 2007 metais. Bendrovės specialistai yra sukaupę patirtį komercinių, administracinių, gyvenamųjų, sandėliavimo, gamybinių, inžinerinės infrastruktūros ir kitų statinių projektavime bei statyboje. Per daugiau nei 10 veiklos metų įmonė yra dalyvavusi įgyvendinant daugiau nei 100 nekilnojamo turto projektų. Dirbame su šia bendrove vystydami naujus investicinius projektus, įgyvendindami įmonių modernizavimo ir plėtros planus.

UAB „Consultus Magnus“

Tai šiuolaikinė konsultacinė įmonė, Lietuvoje sėkmingai dirbanti nuo 1997 m. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: konsultacijos verslo finansavimo srityse, galimybių studijų, investicinių projektų ir verslo planų rengimas, projektų valdymas ir administravimas, vadybos sistemų diegimas, tarpininkavimas perkant/parduodant verslą bei pritraukiant investuotojus. Dirbame su šia bendrove investicijų finansavimo ir investuotojų pritraukimo, investicinių projektų valdymo, vadybos sistemų diegimo ir kitais panašiais klausimais.